Aukstumkastes no putuplasta

Aukstumkastes no putuplasta

Vēl viens izstrādājums, kurā putuplasta izolācijas īpašības atrada savu pielietojumu – ir aukstumkaste, t.i. hermētisks konteiners, dažādu produktu pārvadājumam un glabāšanai.

Izmantot šādus konteinerus var arī ka gatavu kasti, vai arī ar papildus auduma klājumu (ledus soma), vai to sakombinēt ar plastmasas/koka/kartona kasti. Vai vienkārši nokrāsot. Katrā gadījumā viņš ir derīgs daudzreizējai izmantošanai.

Tā kā mēs izmantojam termogriešanas tehnoloģiju, mūsu kastes ir saliktas – tās sastāv no vairākām detaļām (sieniņas + dibens + vāks + laba līme). Hermētiskuma nodrošināšanai, saduru vietās ir paredzēti slēdži, kuri pārklāj aukstuma tiltus.

Sienu biezuma izvēlei, nepieciešams ievērot izstrādājuma gabarītus un kravas masu. Biežāk lietojamās kastes ar sieniņu biezumu 50mm. Ņemot vērā materiāla īpašības, mēs iesakām sieniņu biezumu ne mazāk par 40mm.

Vienreizējam lietojumam pārsvarā kastes tiek izgatavotas no putuplasta markas EPS 100 (20 kg/m3), daudzkārtējam - no EPS 200 (30 kg/m3).

Izmēri var būt jebkādi, pēc Jūsu vēlmēm.

Par cik uz izgatavošanas izsmaksu ietekmē vairāki faktori, gala cena tiek aprēķināta konkrētam pasūtījumam, atkarībā no kastu izmēriem un partijas lieluma.


* * *

uz augšu

Aukstumkastes
Aukstumkastes
Aukstumkastes
Aukstumkastes
Aukstumkastes
Aukstumkastes
Aukstumkastes
Aukstumkastes