Polimēra paletes no putuplasta

Paletes līdz ar iepakojumu pavada lielāko daļu saražotas produkcijas no ražotāja pie pircēja, caur transporta kompānijām un loģistikas centriem līdz tirdzniecības zālēm veikalos.

Putuplasta palete ne tikai izpilda atbilstošas funkcijas, bet tam piemīt arī vairākas priekšrocības:

Vieglums. Ļoti aktuāla īpašība. Saskaitiet, kādu efektu dod pat 5 kg svara starpība kraujot ori. Bet dzelzceļa vagonu? Un kurš maksā par visu šo prieku? Bet ja nu aizvietot vairākas tonnas slapju, netīru palešu ar lietderīgu kravu?

Tāpat tiek samazināti izdevumi palešu cirkulācijai uzņēmumā (vai nu tehnika ar mazāku jaudu, vai mazāka slodze uz līdzšinējo).

Bet veikalos? Kurš staipa tukšus (tik un tā nepaceļamus) paletes no tirdzniecības zālēm? Sievietes!

Ārējais izskats. Mūsu paletēs – nevienas naglas! Arī tajās nav asu malu, skabargu, zariņu un šķeldu. Tās var nomest uz kāju, var nepiesegt ar krāsainiem papīrīšiem, tās neuzsūc ūdeni un nepatīkamas smakas, nepūst un nesagādā raizes. Tās vienkārši priecē aci :).

Vēl viens moments nav tik acīmredzams, bet ceram pietiekami svarīgs mūsu klientiem: IZŠĶIEST MEŽU UZ PALETEM - IR MUĻĶIGI! Protams, var gaidīt, ka meža stādīšana ar laiku segs to, kas palicis no īsta meža, bet iesākumam salīdziniet meža stādīšanas tempus ar meža izstrādi. Papildus ir vērts ņemt vērā, ka skābekli iepriekšējos apjomos jauns mežs sāks izstrādāt ne tik drīz.

* * *

Putuplasta paletes
Putuplasta paletes
Putuplasta paletes